Kalendarze 2020 już dostępne! 0

Kolejny rok to zawsze nowe, czyste kartki :)

Miejsce na plany i realizację marzeń. Dobre myśli i wyjątkowe pomysły, które zawsze warto zapisywać, bo to właśnie pierwszy krok do ich realizacji.

Nasze kalendarze przygotowane są do różnych zadań. Poza wszystkimi świetnymi pomysłami pozwolą także nie zapomnieć o żadnym ważnym wydarzeniu ani spotkaniu. W zależności od wybranej wersji mogą być lżejsze lub cięższe, z większą ilością miejsca na notatki lub z całym tygodniem na jednej stronie. 

To już kolejny rok, kiedy kalendarze książkowe pojawiają się w naszej ofercie. Ten czas pozwolił nam doskonale przetestować ich jakość. Zarówno trwałość i wytrzymałość kalendarza, jak i jego oprawa spełnia nasze - nie bójmy się tego powiedzieć - dość wygórowane oczekiwania dotyczące jakości. Kalendarze w ciągu kilku ostatnich lat były testowane przez całkiem spora grupę Klientów, także tych najbardziej wymagających, których intensywny tryb życia i pracy powoduje, że nie mogą sobie pozwolić na "jakikolwiek" kalendarz. Jedną z grup zawodowych, które bardzo chętnie testują nasze kalendarze są nauczyciele. Wracają do nas zadowoleni z wygodnego organizera, dostosowanego do swoich potrzeb oraz trwałości bloku i oczywiście pięknych okładek z naszymi grawerami. Nasze książkowe kalendarze roczne i kalendarze nauczyciela często stają się prezentem dla ulubionego Wychowawcy na zakończenie roku szkolnego lub na Dzień Nauczyciela.

Wśród naszych wzorów znajdziecie Państwo wzory romantyczne - doskonałe dla zakochanych

 

kalendarz 2020 - Muzyka Serca - kochamyprezenty.pl

a także wzory dla hobbystów - na przykład Wędkarzy :)

Kalendarz 2020 - Wędkarz - kochamyprezenty.pl

Na naszych kalendarzach umieszczamy cytaty - te znane wyłącznie w wąskim gronie i te z ulubionych książek, do których wracamy z uśmiechem.

Okładki - zgodnie z Państwa życzeniem zdobimy czasem eleganckimi ornamentami a czasem zabawnymi motywami, wskazującymi na podejście do życia... z lekkim przymrużeniem okakalendarze personalizowane - Dżentelmen - i - Perfekcyjna - kochamyprezenty.pl

Bo u nas... wszystko jest możliwe :)

Dopasowujemy nasze wzory do Państwa potrzeb, realizujemy Wasze pomysły i robimy to z przyjemnością! 

Grawery na kalendarzach wykonujemy już od 1 sztuki. Lubimy wyzwania i lubimy wspólnie z Państwem tworzyć kalendarze wyjątkowe, idealnie dopasowane do osoby, która stanie się ich właścicielem.

Personalizowany kalendarz to uniwersalny prezent - zarówno dla Niej, jak i dla Niego. 

Kalendarz jest doskonałym prezentem świątecznym, mikołajkowym czy urodzinowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo prezentu dla Kogoś Bliskiego, czy znajomego z pracy - razem wybierzemy lub stworzymy coś odpowiedniego. Nasze piękne kalendarze sprawdzają się jako prezent dla Męża, dla Taty czy Dziadka.

W zależności od tego, co chcemy przekazać za pomocą grawerowanego wzoru mogą codziennie zapewniać o uczuciach, rozśmieszać lub być po prostu eleganckim dodatkiem, który pomoże uporządkować dzień i nie zapomnieć o żadnym z ważnych planów ani spotkań.

Zapraszamy do wybierania wzorów https://kochamyprezenty.pl/pl/c/ksiazkowe/152

oraz kontaktu telefonicznego.

Zamówienia przyjmujemy mailowo: shop@kochamyprezenty.pl

 

A jeśli potrzebujecie Państwo pięknych kalendarzy w większej ilości - mamy kilkadziesiąt różnych modeli i formatów. Wszystkie nasze kalendarze pochodzą z polskiej produkcji. Ich producentem jest firma z wieloletnim doświadczeniem. Na życzenie umieścimy na okładce Państwa logo a także wykonamy personalizację. Jako nieliczni - do naszych kalendarzy oferujemy także eleganckie, pudełka z ozdobną serwetą, specjalnie dostosowane do umieszczenia w nich kalendarzy.  

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szybki przegląd naszych wzorów - jesteśmy przekonani, że wzbudzą Państwa zainteresowanie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Im szybciej - tym lepiej!

"Wysoki sezon" zaczyna się już od października! W tym miesiącu gwarantujemy dostępność największej ilości wzorów i formatów. Zróbmy to razem! 

https://www.facebook.com/kochamyprezenty/videos/1733598453450939/

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl