Kalendarze dla nauczycieli 0
Kalendarze dla nauczycieli

Połowa sierpnia to moment, kiedy "z tyłu głowy" każdego nauczyciela pojawia się myśl o tym, że niczym nieograniczona wakacyjna radość z zasłużonej przerwy w pracy powoli ustąpi miejsca... radości z powrotu do szkoły ;)

Pozytywne emocje, uśmiech i optymistyczne nastawienie codziennie budują nasze dobre samopoczucie. Jasne, że cały nowy rok szkolny nie będzie pasmem samych przyjemności, ale dlaczego nie zaopatrzyć się w jakiś drobiazg, który - będąc zawsze pod ręką - będzie nas nastrajał pozytywnie? Tym bardziej, że nie mówimy o niepotrzebnych gadżetach, zalegających na dnie biurka lub torebki!

Spójrzcie na te kalendarze. Czyż nie wzbudzają w Was uśmiechu? Wiemy, że tak :) Choć przez ułamek sekundy przemyka Wam przez głowę... coś pozytywnego! Nieważne jaka dokładnie jest Wasza myśl. Ważny jest pozytywny sygnał dla Waszego mózgu. A dalej... pozwólcie się rozwijać pozytywnym bodźcom. Let's fly :)

A teraz - od słów do czynów. Stwórzcie z nami wyjątkowy kalendarz!

Wystarczy, ze wybierzecie kolor, podacie własny tekst lub wybierzecie wzór z naszej strony. (Oczywiście możecie wybierać wzory nie tylko z kalendarzy nauczyciela.) A jeśli zechcecie - wykonamy dla Was także modyfikacje - zupełnie za darmo :)

Pytacie nas czasem jak będzie wyglądał kalendarz z Waszym wzorem. Pytacie o czcionki, ułożenie tekstu i inne szczegóły. To dobre pytania. Nie zawsze to, co podpowiada Wam wyobraźnia może wyglądać dobrze. Niezbędna jest pewna znajomość techniki i materiału. Doskonale to wiemy i dlatego zawsze, zanim przystąpimy do produkcji - po prostu przesyłamy Wam projekty do akceptacji. Lubimy jak czujecie się bezpiecznie. I lubimy z Wami rozmawiać. Dlatego nie krępujcie się - jeśli macie jakiś pomysł i nie jesteście pewni, jak ostatecznie powinien wyglądać wybrany przez Was wzór - piszcie lub dzwońcie. Razem na pewno coś wymyślimy. Coś wyjątkowego. Specjalnie dla Was!

Ps. A w zestawie z personalizowaną bawełnianą torbą z Waszym własnym tekstem z pewnością będzie hitem! :) :)

https://www.facebook.com/kochamyprezenty/videos/1655212444556420

https://www.facebook.com/kochamyprezenty/posts/1776439172433746

Nasze personalizowane torby znajdziecie tutaj: https://kochamyprezenty.pl/pl/c/Torby/24

a kalendarze tutaj: https://kochamyprezenty.pl/pl/c/ksiazkowe/152

bawełniana torba z własnym nadrukiem - personalizowana - kochamyprezenty.pl

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl