Jak kupować?

 

Aktualnie zamówienia przyjmujemy wyłącznie mailowo: shop@kochamyprezenty.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy sklepu pod numerem telefonu: 515 501 577 oraz pod adresem mailowym: shop@kochamyprezenty.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Wraz z Państwem tworzymy nasze produkty, odpowiadamy na pytania, doradzamy, podpowiadamy.

I... bardzo lubimy to robić :)

 

Uwaga!

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 1 dnia. Gdyby nie otrzymali Państwo odpowiedzi w takim czasie oznacza to, ze Państwa wiadomość z jakiegoś powodu do nas nie dotarła. Uprzejmie prosimy wtedy o kontakt telefoniczny.

Prosimy także o podawanie w wiadomościach mailowych swojego numeru telefonu, który ułatwia nam szybki kontakt z Państwem. 

 

 

 

Zarejestruj się (lub zaloguj)

Osoby chcące zakupić towar poprzez stronę sklepu internetowego KochamyPrezenty.pl - Wszystkie prezenty w jednym miejscu muszą posiadać aktywne konto, dzięki któremu mogą zalogować się do systemu.Aby założyć konto należy skorzystać z przycisku "Zarejestruj się", który znajduje się w prawym górnym rogu strony i wypełnić formularz z niezbędnymi informacjami.Po poprawnym wypełnieniu danych i ich zatwierdzeniu (przycisk "Zarejestruj się") konto zostaje założone a na podany adres e-mail wysyłana jest wiadomość weryfikująca.o kliknięciu odnośnika zawartego w wiadomości e-mail konto staje się aktywne i po zalogowaniu do systemu, można dokonywać zakupów

Użytkownicy, którzy posiadają konto w KochamyPrezenty.pl - Wszystkie prezenty w jednym miejscu, mogą skorzystać bezpośrednio z opcji logowania (przycisk "zaloguj się") 

 

Jasno i czytelnie opisz na tej stronie, jak wyglądają zakupy w ESSKA Group Ewa Sobianowska-Szapajko.

Zakupy w kilku krokach
Przygotuj krótki przewodnik po zakupach
w ESSKA Group Ewa Sobianowska-Szapajko: za pomocą wypunktowanej listy opisz krok po kroku, jak znaleźć dany produkt, jak go wybrać i zamówić. Niech to będzie scenariusz przydatny dla obu stron - klientowi dzięki temu podsuniesz praktyczny mini-poradnik, a sam przy okazji sprawdzisz raz jeszcze wszystkie etapy konieczne do pokonania podczas zakupów w twoim sklepie. 

Stany dostępności
Wyjaśnij też tutaj, na czym polegają stany dostępności w ESSKA Group Ewa Sobianowska-Szapajko. Co to znaczy na przykład, że produkt jest "na zamówienie"? Albo ile trwa dokładnie realizacja zamówienia? Warto też opisać, czy są jakieś specjalne warunki zamawiania i zwrotu danego towaru.

Sposoby płatności
Ta strona może ci również posłużyć do wymienienia sposobów płatności, z jakich można korzystać w twoim sklepie. Oczywiście, możesz kwestiom płatności poświęcić zupełnie inną, odrębną stronę, ale zamieszczenie tutaj podstawowych informacji (np. czy obsługujesz karty kredytowe i czy dzieje się to bez dopłat, czy sprzedajesz na raty i czy używasz płatności PayPal) powinno wystarczyć. 

Kody rabatowe, zniżki i promocje
Używasz systemu kuponów rabatowych lub zniżek indywidualnych? Koniecznie napisz w kilku słowach, jak ESSKA Group Ewa Sobianowska-Szapajko korzystać z kodów promocyjnych i jak działa system zniżek w koszyku dla stałych klientów.

Twoje konto - sprawdzanie stanu zamówień
Poinformuj klienta, gdzie może sprawdzać stan swoich zamówień oraz jak zmieni swoje dane i odzyska zapomniane hasło. Najlepiej będzie, jeśli w tym miejscu zamieścisz link do konta klienta.

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Jak kupować?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl