Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia w KochamyPrezenty.pl - Wszystkie prezenty w jednym miejscu uzależniony jest o rodzaju produktu. 
Każdy towar z zakładki "Standardowe" wysyłamy maksymalnie do 2 dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na naszym rachunku. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy nie posiadamy aktualnie danego produktu w magazynie - wtedy czas oczekiwania na wysyłkę będzie dłuższy. (Przed dokonaniem przelewu prosimy o kontakt w celu ustalenia bieżącej dostępności towaru - może to być zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Niezależnie od wybranej przez Państwa formy kontaktu - przyjęcie każdego zamówienia potwierdzimy mailowo)

Towary z zakładki "Personalizowane" a także wszelkie indywidualne produkcje, przygotowywane w oparciu o Państwa wytyczne lub przesłane wzory wysyłane są natychmiast po ich wykonaniu. Najczęściej, czas upływający od otrzymania przez nas wpłaty i zaakceptowania przez Państwa projektu do wysyłki towaru to 2-3 dni robocze. W przypadku niektórych produktów personalizowanych czas ten może być dłuższy - prosimy o kontakt przed opłaceniem zamówienia w celu uzyskania informacji o terminie realizacji dla konkretnego produktu i wzoru. 

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 3 dni roboczych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl