Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu, jeśli zależy Ci na tym, by był to upominek niepowtarzalny i dopasowany idealnie do Osoby, której chcesz go podarować - wybierz prezent personalizowany na KochamyPrezenty.pl

KochamyPrezenty.pl to doskonały wybór - prezenty eleganckie lub zabawne, dla Niej lub dla Niego, z okazji urodzin, ślubu lub na święta. Niezależnie od okazji - zawsze pięknie wykonane i starannie dobrane do okoliczności oraz Twoich preferencji. Prezenty zamówisz łatwo - wysyłając mail na shop@kochamyprezenty.pl

Możesz skorzystać z naszych telefonicznych podpowiedzi. Jesteśmy dla Ciebie - doradzamy, wyjaśniamy, podpowiadamy. 

A jeśli chcesz zobaczyć więcej, niż na stronie - polub nas na facebooku i korzystaj z naszych bieżących podpowiedzi. Możesz tu także zobaczyć nasze realizacje i tworzone zestawy prezentowe.

https://www.facebook.com/kochamyprezenty

 

Prezenty Personalizowane

Personalizowane prezenty tworzymy na wszystkie możliwe okazje. Oprócz prezentu na urodziny, ślub czy rocznicę - znajdziesz u nas także upominki dla Nauczycieli w podziękowaniu za kończący się rok szkolny, pamiątki na pożegnanie dla Koleżanki lub Kolegi z pracy, którzy właśnie zmieniają Pracodawcę lub odchodzą na emeryturę a także upominki na pamiątkę spotkania po latach. 

Wykonujemy też gratulacje - z różnych okazji. Zdane egzaminy, obrona pracy magisterskiej, nowa praca czy prawo jazdy. Bo przecież każdy z tych powodów jest okazją do świętowania! A naszą rolą jest upamiętnienie każdego ważnego dla Was wydarzenia. Czy wiecie jak miło jest sięgnąć po latach do własnych wspomnień? Pomagamy w tym tworząc produkty, na których możecie umieszczać własne teksty, cytaty, dedykacje a przede wszystkim daty, imiona i inne elementy, które nadają przedmiotom wyjątkowego charakteru.

Pozwalajcie sobie na wspomnienia. Pozwalajcie sobie na wzruszenia i świętujcie, bo chwile są ważne!

A my postaramy się je w Waszej pamięci zatrzymać na dłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl