Kalendarze nauczyciela są u nas dostępne w różnych formatach i okładkach. Wybór możliwy jest spośród wielu wzorów opraw, wielkości i grubości, jednak każdy kalendarz charakteryzuje się doskonałą jakością i eleganckim wyglądem.

Bardzo istotną cechą sprzedawanych przez nas kalendarzy jest ich wytrzymałość. Wiemy, że przetrwanie pełnego roku szkolnego nie jest łatwe! ;)  

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszych kalendarzy nauczyciela - prosimy o kontakt.

Wykonujemy również personalizacje! Na kalendarzach umieszczamy wybrane motywy a także własne wzory naszych Klientów!

Kalendarze kochamyprezenty.pl są często wybierane jako podziękowanie dla Nauczyciela lub Wychowawcy na koniec roku szkolnego a także jako prezent z okazji Dnia Nauczyciela. 

(przykładowe wzory grawerów dla Nauczycieli znajdują się tutaj:

https://kochamyprezenty.pl/pl/c/dla-Nauczycieli/172 )

 

Kalendarze nauczyciela na rok 2020/2021 są już dostępne - zapraszamy!

Posiadamy w swojej ofercie kalendarze 2020/2021 w formacie A5, B5 i B6. Mogą Państwo wybierać także wersję kalendarza - dzienną lub tygodniową.

Do kalendarzy oferujemy także pudełka - idealnie dopasowane rozmiarem, podkreślające elegancki charakter każdego kalendarza. Każde nasze pudełko na kalendarz zawiera w standardzie ozdobna serwetę.

https://kochamyprezenty.pl/pl/p/Pudelko-na-kalendarz-ksiazkowy-lub-notes-z-ozdobna-serwet/156

Zobacz, jak prezentują się nasze kalendarze z grawerem:

https://www.facebook.com/kochamyprezenty/videos/kalendarze-nauczyciela-z-wyj%C4%85tkowym-grawerem-jako-podzi%C4%99kowanie-lub-prezent-na-z/458865601515384/?__so__=permalink&__rv__=related_videos

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl